CHOC Owners Association dla iPhone

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Stowarzyszenie Właścicieli CHOC: Bądź na bieżąco dzięki aplikacji Choice Hotels Owners Council.

Aplikacja CHOC Owners Association, opracowana przez Choice Hotels Owners Council, to bezpłatna aplikacja biznesowa i produktywnościowa dostępna dla użytkowników iPhone'ów. Zaprojektowana w celu informowania uczestników o wydarzeniach związanych z CHOC, ta aplikacja oferuje wiele funkcji, które poprawiają doświadczenie.

Z aplikacją CHOC Owners Association użytkownicy mogą uzyskać dostęp do agendy, zobaczyć informacje o prelegentach, sponsorach i innych uczestnikach, a także znaleźć lokalizacje sal spotkań. Aplikacja umożliwia również włączenie powiadomień, zapewniając, że użytkownicy będą szybko informowani o wszelkich zmianach lub aktualizacjach dotyczących wydarzeń spotkań.

Ta aplikacja jest wartościowym narzędziem dla uczestników wydarzeń związanych z CHOC, zapewniając łatwy dostęp do ważnych informacji i utrzymując użytkowników na bieżąco za pomocą powiadomień w czasie rzeczywistym. Bądź na bieżąco i wykorzystaj w pełni swoje doświadczenie związane z CHOC dzięki aplikacji CHOC Owners Association.

Program jest dostępny w innych językach

CHOC Owners Association dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 38.0.1

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o CHOC Owners Association

Czy próbowałeś CHOC Owners Association? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.